سلام -گزینه ای که بشه قسمتی از عکس را در فرانت پیج لینکدار کرد کجاست و چیه؟من هرچقدر میگردم پیدا نمیکنم؟

پاسخ:سلام-گزینه picture را باید فعال کنید-از قسمت اینسرت گزینه پیکچر را انتخاب کن و در تولبار گزینه پیکچر فلش روبه پایین هست که از داخل آن گزینه کاستوم و در تب تولبار گزینه picture را فعال کن-همین
سلام

من نرم افزار افیس 2007 داشتم رو لب تابم و پاکش کردم و 2013 نصب کردم اما خوشم نیومد و خواستم همان office 2007 نصب کنم.اما حالا دیگه هیچ office نصب نمیشه رو سیستم و ارور میده که شما نرم افزار را روی سیستم دارید و نمیتونید office دیگری نصب کنید در صورتی که من پاکش کردم و هیچ افیسی رو سیستمم نصب نیست.با هر برنامه و نرم افزاری که بگید سعی کردم که اگه هست پاکش گنم اما نرم افزار office روی سیستم دیده نمیشه که پاکش کنم و یک office دیگه نصب کنم.لطفا راهنمائی کنید که چگونه بتونم نرم افزار office روی لب تابم نصب کنم

شما از آفیس 2013 خوشت نیومد؟یعنی 2007 خوبه؟شاخ درآوردم به چه گندگی-خب با توجه به توضیح شما، مشخصه که آفیس 2013 که نصب کردی کاملا از روی سیستم شما پاک نشده.
برای حل این مشکل برنامه Advance SystemCare رو دانلود و نصب کن. پس از نصب به قسمت Care این برنامه برو و یک scan از سیستمت بگیر و repair کن.
در ضمن این برنامه در قسمت ToolBox یک افزونه به نام Iobit Uninstaller داره که شما میتونی از این به بعد از طریق این افرونه برنامه های روی سیستمت رو پاک کنی. این افزونه (Iobit Uninstaller) پس از پاک کردن برنامه ها یک scan برای فایل های باقی مانده از آنها انجام میده و آنها رو پاک میکنه.
توجه داشته باشید که این برنامه مورد تایید شرکت microsoft بوده و کاملا با ویندوز های 7 , 8 , 8.1 سازگاری دارد.

امیدوارم مشکلتان حل بشه!

ویرایش: اگه خواستی هم میتونی توی درایو ویندوز به دنبال فایل های باقی مانده از آفیس بگردی و پاکشون کنی. آدرس هایی مثل:
C:\Program Files
C:\ProgramData
C:\Users\USER_NAME\AppData\Local
C:\Users\USER_NAME\AppData\Roaming