با سلام

دو عکس روی هم قرار دارند که با بردن موس روی عکس رویی عکس دوم معلوم می گردد و با گرفتن موس به حالت اول در می آید اگر ما چندین جفت عکس به این شکل داشته باشیم . برای این کار کدش رو از شما می خواسم
سلام
اگر منظور شما را درست فهمیده باشم اینکار با دستور z-index در css اتفاق می افتد...اگر درست نیست سوالتان را دقیقتر بفرمائید

من مثل شما حرفه ای نیستم. مثلا عکس شما روی عکس من هست . خوب عکس شما دیده میشه ولی عکس من مخفیه. حالا اگه موس بره روی عکس شما عکس شما مخفی بشه و عکس من دیده بشه. و این عمل تکرار بشه. و در یک صفحه ما این حالت را برای تمام عکسهای 2تایی اجرا کنیم. محبت کنید کد این حالت رو بزارید.

از این کد استفاده کن دوست عزیز :

در این کد به جای Ax1 که دوبار اومده آدرس عکس اصلی و پیشفرض رو بزار و به جای Ax2 آدرس عکس که با اومدن موس ظاهر میشه بزار .

سلام-کدی برای ترجمه وبلاگ میخوام اما متفاوتشو

این مترجم سایت ، همان مترجم گوگل است با این تفاوت که این کد به طور خودکار کشور بازدیدکننده را تشخیص می دهد و متناسب با کشور بازدید کننده سایت یکی از زبان های اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، عربی و در نهایت اگر هیچ یک از موارد قبلی نباشد زبان انگلیسی را انتخاب می کند و مطالب سایت شما را به آن زبان ترجمه می کند.
البته این مترجم قابلیت ترجمه به بیش از ۶۰ زبان زنده را دارا است که برنامه نویسی آن کاری زمان بر است. به زودی در انجمن سایت زیبا دیزاین  و در صورت تمایل به اضافه کردن زبان های دیگر به این مترجم راهنمایی های لازم را در آنجا ارائه خواهم کرد.
کدهای زیر را بلافاصله بعد از body در کدهای قالبتان قرار دهید.