X
تبلیغات
Untitled Document


 
 

 

این تصویرو برای سایت نگارخانه طراحی کردم که بذارن تو سایتشون-باور کنید طراحیش پنج دقیقه طول نکشید و با عجله و بدون دقت کار کردم و فکر نمیکردم چیز مهمی باشه چون گفته بودن فقط برای اطلاع عمومی قراره گذاشته شه-منم همینطوری طرحی زدم فرستادم که الان زنگ زدن گفتن طرحی که زدی بعنوان طرح نمونه انتخاب شد و بزودی یک هدیه نقدی از طرف سایت نگارخانه به شماره حساب شما واریز خواهد شد-گفتم لااقل میگفتید مسابقست تا طرحی میزدم هدیه نقدیش میرفت بالاتر (روی عکس کلیک کنید)

ضمنا نمونه دیگری را در سایت تبلیغاتی 

http://www.t-tabrik.com/index.php?option=com_djclassifieds&view=item&cid=6:1393-man-in-the-world-2015&id=156:&Itemid=202#dj-classifieds

هم میتونید مشاهده کنید

    

خاطره خوبی با این شماره از آخرین ویژه نامه ایران آنلاین سال93 داشتم-خستگی و کار زیاد باعث شد تا با عجله و بدون دقت کافی این ویژه نامه را صفحه آرایی کنم-عکسها بدون اینکه ادیت شوند مستقیم در صفحه قرار داده شدند و از لحاظ کیفیت جالب در نمیان و فقط منو شرمنده میکنند-البته مقصر خود سرپرسته که مدام صفحات را دستکاری میکنه و باعث میشه فقط به این فکر کنم زودتر تموم شه بره-با اینکه 8صفحه ای بود اما بنظرم پنجاه صفحه شد از بس حذف و اضافه کرد و از اونجا که داداشمه هیچ اعتراضی نمیتونستم کنم-حالا شما هم اگه دوست داشتید میتونید با دانلود نسخه pdf این ویژه نامه را مشاهده کنید(روی عکس کلیک کنید)

    

با سلام-فروش تابلوهای پازلی(چندتیکه)به مناسبت عید نوروز با تخفیف ویژه آغاز شد-این تابلوها بدلیل همکاری جدید ما با چاپخانه نقش الماس از تخفیف ویژه برخوردار است-ضمنا در روزهای آتی طراحیهای زیبا دیزاین بر روی این تابلوها به چاپ خواهد رسید که امیدواریم طرفدار پیدا کند(نمونه طراحی تابلو توسط زیبا دیزاین را در مقابل با کلیک بر روی تصویر در سایز مناسب ببینید)
    

1-اگه یه فایل صوتی داشتیم که صداش ضعیف بود چیکار کنیم تقویت شه و صداش بره بالا؟این سوال کمی نیاز به مهارت دارد اما من به شما نرم افزاری معرفی میکنم که راحتتر بتونید اینکارو انجام بدین::نرم افزار :Sony sound forge --ازداخل برنامه ی sound forge فایل رو اُپن می کنیم ، از منوی Process گزینه ی volume رو انتخاب می کنیم ، یه دکمه ی لغزان داره که باید جابه جاش کنیم ، دکمه رو به سمت بالا می کشیم و دکمه ی Preview رو می زنیم تا نتیجه رو ببینیم ، اگه مناسب بود Ok و آخرش هم فایل رو save as  می کنیم.
برای حذف صدای هوا کشیدن از فایل صوتی :
از منوی Process گزینه ی EQ رو انتخاب می کنیم  . در حالت گرافیکی ، و ازروی نمودار خط افقی را بین 20k و 10k پایین می کشیم ، هرچقر خط افقی را پایین تر بکشیم ، کیفیت صدا افزایش خواهد یافت.
برای برطرف کردن نویز:

از منوی tools گزینه ی noise reduction رو انتخاب می کنیم ،در حالی که با استفاده از دکمه ی preview به تغییرات صدا گوش می دهیم ، زبانه های لغزان را حرکت می دهیم ، هرجا که نویز برطرف شد ok و آخر هم فایل رو save as می کنیم.

*******************************

2- چه جوری میشه فرمت چندتا فایل رو همزمان عوض کرد؟


برای این کار اول میریم توی مای کامپیوتر، بعد منوی tools  ، بعدش Folder option رو انتخاب می کنیم، تب View رو انتخاب و از گزینه های کادر Advance setting تیکِ کنار Hide extensions for known file types رو حذف می کنیم و بعد apply و OK. با این کار می تونیم پسوند مربوط به فرمت فایل ها رو بعد از اسم اون فایل ببینیم.

حالا میریم تو مسیری که دوست داریم فرمت فایل هاش رو عوض کنیم،کلیک راست و یه دونه New text document میسازیم. فایل رو باز می کنیم داخل فایل دستور REN *.پسوند اولیه *.پسوند دلخواه   رو تایپ می کنیم. مثلا" اگه بخوام فایل هایی که پسوند doc دارن پسوندشون بشه Txt ، باید دستور رو این شکلی بنویسم:

REN *.doc *.txt

توجه: بزرگ یا کوچیک نوشتن حروف بی تاثیره ، ولی باید حواسمون باشه قبل از هر * یک کاراکتر فاصله بذاریم و بعد از * فاصله نذاریم.

بعد از اینکه دستور رو به شکل درست نوشتیم، از منوی file گزینه ی   save as رو انتخاب می کنیم و یه اسم براش انتخاب می کنیم و با پسوند .cmd اونو در مسیر فایل هایی که قراره پسوندشون تغییر کنه ذخیره می کنیم.(مثلا به اسم doc2txt.cmd )

هروقت این فایل رو اجرا کنیم، همه ی فایل های doc  هم مسیر با اون (فایل هایی که با doc2txt تو یه پوشه قرار دارن)  به فرمت txt تبدیل میشن.

با تغییر فرمت فایل ها میتونیم جلوی دسترسی دیگران به فایل هامون رو بگیریم، اما چیزی که باید بهش توجه داشته باشیم اینه که خودمون حواسمون باشه فرمت اولیه ی فایل چی بوده ( اگه می خوایم دوباره اونو به فرمت اولش برگردونیم ) وگرنه ممکنه خودمون هم دیگه نتونیم فایل رو درست باز کنیم