X
تبلیغات
Untitled Document


 
 

 

قوانین (فقط شامل ابزار مجازی)
* مسئولیت اطلاع از زمان انقضا سرویس های مجازی وکنترل آنها بر عهده خریدار می باشد.

* زیبا دیزاین برای کلیه سفارشات، یک سال پشتیبانی فنی رایگان ارائه می دهد. به جز سفارشات طراحی سایت ارزان که ۴ ماه پشتیبانی دارند.

*اگر شخصاً در فایلهای تحویل داده شده از سوی ما، دست ببرید، تعهد پشتیبانی از بین می رود.

پذیرش قوانین

* با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت زیبا دیزاین، خریدار قوانین ما را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد. و تنها در موارد خاص بنا به سیاست کاری زیبا دیزاین قرارداد کتبی (مهر و امضاء شده) به خریدار ارائه میگردد.

امکانات و تعرفه سایت

فقط از طریق فرم زیر سفارش دهید

سوال یک کاربر

سایت های که درست کردیید داخل نمونه کار وجود داره .من نگاه کردم هیچ تفاوتی ندیدم جز این که عکس هارو عوض کردیید

پاسخ:برنامه نویسی سایت با طراحی قالب زمین تا آسمان فرق داره و دو مقوله جدا از هم اما در کنار هم هستند- ما در کار سایت همیشه بهترین و جادار ترین قالب را مد نظر قرار میدهیم مگر به سفارش مشتری قالب درخواستی طراحی کنیم-در نمونه کار سایت هدف ما نوع برنامه نویسی آن مد نظر قرار داده شده تا قالبها-و هدف اصلی از قرار دادن نمونه کار آشنایی مشتری با طرز برنامه نویسی آن است تا دیدن قالب.....(قالب یک چیز ابتدایی و سادست که چنانچه مشتری درخواست بده هر نوع قالبی طراحی میشه)/در نمونه کار هم تمامی اون سایتها به درخواست خود گفتند که قالب زیبا دیزاین جادار و زیباست و پیشنهاد دادن که همین قالب برای آنها هم ترجمه شود/در ضمن قالب فرضی ما هم هست/موفق باشید